Матрацні тканини

У роботі ми використовуємо жакардову тканину, виходячи з її позитивних характеристик: міцність, довговічність, зручність в експлуатації, збереження усіх корисних властивостей матеріалів, з яких вона виготовлена.

Жакардові тканини характеризуються особливим переплетенням, яке так само носить назву жакардового. Жакардові переплетення утворюють на поверхні тканини візерунки з різноманітних орнаментів, фігури яких створюються комбінаціями різних інших видів переплетень. Тканини жакардових переплетень виробляють за допомогою спеціальних жакардових ткацьких верстатів. Кількість основних та уточних ниток, які можуть переплітатися між собою по-різному, може досягати декількох сотень. До того ж застосування особливого просочення спеціальними речовинами дозволяє уникати появи статистичної електрики, забезпечуючи зручність і комфорт використання. Щільність жакарда регулюється завтовшки використовуваних кольорових ниток, а найважливіше – це те, що при використанні жакардового способу плетіння, досягається максимальна щільність ниток на одиницю площі.Така специфіка виробництва жакарда робить цей вид тканини дуже міцним і дозволяє використовувати для машинного прання, що значно полегшує догляд за нею.

Склад жакардових тканин найчастіше змішаний. Тканина може місти в собі як синтетичні, так і натуральні волокна.  Найбільш вживаними є жакардові ткани, що містять в собі поліестр з поліпропіленом, чи поліестр з бавовною.

Ми пропонуємо Вам великий вибір жакардових тканин різних кольорів, дизайну та складу. Всі жакардові тканини, окрім трикотажних стрейчеви  та жакардових з бавовною,  проклеєні флізеліном.

 

Тканини жакардові

Жакардові тканини з бавовною

Тканини стрейч-жакард

Трикотажні стрейчеві тканини

Логотипна тканина

There aren't any products matching supplied criteria...